Starptautiskā zinātniskā konference “Valodu apguve: problēmas un perspektīva” notiek Liepājas Universitātē nu jau sešpadsmito reizi.

 

Liepājas Universitāte ir lielākais zinātnes un izglītības centrs Latvijas rietumos – Kurzemē. Tā ir dibināta 1954. gadā, un universitātes statusu augstskola ieguva 2008. gadā. Šobrīd Liepājas Universitātes četrās fakultātēs – Dabas un inženierzinātņu fakultātē, Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē, Pedagoģijas un sociālā darba fakultātē, kā arī Vadības un sociālo zinātņu fakultātē – izglītību iegūst vairāk nekā 1500 studentu. Atsevišķos studiju virzienos (valodniecībā, mākslā, pedagoģijā) universitāte piedāvā pilna cikla studijas bakalaura, maģistra un doktora līmenī.

 

Liepaja

Liepāja ir Latvijas trešā lielākā pilsēta ar apmēram 70 000 iedzīvotājiem un atrodas pie Baltijas jūras. Liepāja pozicionē sevi kā kultūras, tūrisma un sporta pilsētu. Pilsētas kultūras tēlu veido Liepājas teātris ar vairāk nekā simt gadu vēsturi un Liepājas simfoniskais orķestris, kura mājvieta ir tikko uzceltā Eiropas līmeņa koncertzāle “Lielais dzintars”. Savukārt vasarā Liepāja kļūst par mājvietu mūzikas festivāliem, brīvdabas koncertiem, pludmales un pilsētas svētkiem, kā arī starptautiskām sporta sacensībām.

 

 

Konferences dalībnieki tiek laipni aicināti baudīt Liepājas Universitātes un Liepājas pilsētas piedāvātās kvalitātes!